Strona 1 z 1

Kłopot z piecem na eko groszek - piec wygasa po pewnym czasie

: 16 maja 2016, 12:16
autor: podrygalapawel
Witam i od razu proszę o pomoc. Mam kłopot z moim kotłem na ekogroszek. Od jakiegoś czasu niespodziewanie wygasa po pewnym czasie. Jest to dopiero jego trzeci sezon w naszym domu i wcześniej nie było problemów. Obecnie jak zmienia się na tryb letni to po jakimś okresie wygasa i załącza się alarm niskiej temperatury. Jak działa cały czas i nie przechodzi w stan podtrzymania to nie ma tego problemu. Testowałem wielu ustawień i nic. Szukałem również na tej stronie: http://polecamspeca.pl/kominiarz , lecz kominiarz raczej chyba nie będzie pomocny w rozwiązaniu tego problemu. Kto się może zajmować tego typu sprawami?

podobne tematy:

Dobry stomatolog w miejscowości Radom

: 16 maja 2016, 12:58
autor: mariusznowak
Po pierwsze to właśnie od kominiarza trzeba zacząć. Jak posiadasz zapchany komin to właśnie takie będą tego objawy. Piec będzie gasł, gdyż paliwo niewłaściwie się spala. Brak dobrego ciągu jest tego przyczyną. Zacznij od tego i daj znać czy problem minął.

podobne tematy:

Kłopot z piecem na eko groszek - piec wygasa po pewnym czasie

: 16 maja 2016, 13:23
autor: podrygalapawel
Podziękował za odpowiedź. Tego bym się nie domyślił. Kominiarza nie wzywałem od zainstalowania pieca w mieszkaniu. Poszukam jakiegoś kominiarz i zobaczymy czy problem minie.

podobne tematy: