Czy warto reklamować stronę w niemieckiej wyszukiwarce?

Rozmowy na różne tematy.
henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Czy warto reklamować stronę w niemieckiej wyszukiwarce?

Postautor: henryk1965 » 08 lip 2016, 11:48

Cześć. Myślę nad wejściem ze swoimi meblami na niemiecki rynek. Posiadam już przetłumaczoną stronę internetową i pora pomyśleć o reklamie w tamtejszej wyszukiwarce. Mam sporo wątpliwości związanych z tym zagadnieniem. Pierwsze to czy ciężko jest wypozycjonować stronę WWW na frazy tego rodzaju: Konferenzmöbel a, także im pokrewne? Jaki okres jest konieczny na uzyskanie pierwszej dziesiątki wyników? Oraz najistotniejsza kwestia, jaki jest orientacyjny budżet, który umożliwi tą formę promocji? Nie chcę wydać więcej niż powinienem, ale z drugiej strony nie poszukuje oferty agencji SEO która nie będzie potrafiła wypozycjonować mojej strony. Będę wdzięczny za radę od osób, które znają się na tym temacie.

podobne tematy:

adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:07

Czy warto promować stronę w niemieckiej wyszukiwarce?

Postautor: adriansola » 08 lip 2016, 11:58

Witaj. Dobrze, że samodzielnie nie chcesz promować strony internetowej. Takich ludzi, wbrew pozorom jest wiele i uważają, że po przeczytaniu poradnika o pozycjonowaniu zdobędą topy w wyszukiwarce. Jeśli chodzi o czas, który będzie niezbędny aby wypozycjonować stronę na tego typu frazy: Konferenzmöbel to będziesz musiał około 5 miesięcy poczekać. Wszystko będzie zależało od doświadczenia firmy, która podejmie się pozycjonowania strony. W tej branży pośpiech tylko szkodzi. Jak chodzi o skalę trudności to są to ciężkie słowa kluczowe. Lecz można je wypozycjonować. Pytanie o budżet jest najtrudniejsze. Musisz się przygotować na wydatek rzędu kliku tysięcy zł na miesiąc. Mam nadzieję, że rzuciłem trochę światła na tą kwestię.

podobne tematy:


Wróć do „Wolne pogaduszki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość