Jak konkurencja to robi?

Rozmowy na różne tematy.
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Jak konkurencja to robi?

Postautor: mariusznowak » 05 lip 2016, 13:18

Część, mam firmę która zajmuje się instalacją anten do odbioru sygnału satelitarnego w Warszawie i jej okolicach. Jakiś czas temu przebudowałem stronę na bardziej przyjazną wyszukiwarką. Natomiast irytuje mnie kwestia w jaki sposób inne firmy na hasło instalacje antenowe Warszawa są na szczycie wyników wyszukiwarki? Czytałem o pozycjonowaniu strony internetowej, natomiast wiele ludzi pisze iż najważniejsza jest treść na stronie. A pozyskiwanie sztucznych odnośników może wpłynąć negatywnie na moją stronę WWW. Tak, więc dodałem swoją stronę wyłącznie do paru najmocniejszych katalogów oraz stworzyłem profil na FaceBooku. Ale nie można wyszukać mojej strony w wynikach. Co robię nie tak jak trzeba?

podobne tematy:

annasowa90
Posty: 9
Rejestracja: 13 maja 2016, 11:32

Jak inne firmy to robią?

Postautor: annasowa90 » 05 lip 2016, 13:35

Dzień dobry. Po pierwsze wyszukiwarka nie jest dobrym miejscem do zdobywania informacji na temat pozycjonowania strony. Jest w nim więcej nieprawdziwych informacji, niż tych które mogą Ci się przydać. Większość ludzi zdobywa wiedzę w trakcie testów. Żadna osoba nie podzieli się metodami, które są skuteczne i dają duże profity dla firmy. Tak, więc będzie Ci trudno samemu to zrobić. Na pewno wyłącznie treścią nie wypromujesz strony. Kilka odnośników - nawet tych najlepszych nie wiele ci pomoże jeśli konkurencja posiada ich tysiące. Tak, więc musisz zacząć ich budować o wiele więcej. Jest dużo serwisów gdzie możesz umieścić linka do swojej strony za darmo. Zacznij od forów tematycznych na początek.

podobne tematy:


Wróć do „Wolne pogaduszki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości