Nietypowa łazienka ze spadami w domu

Rozmowy na różne tematy.
henryk1965

Nietypowa łazienka ze spadami w domu

Postautor: henryk1965 » 23 maja 2016, 11:31

Dzień dobry Państwu. Posiadam dość duży problem, który wiąże się z moją łazienką na poddaszu. Dokładnie mówiąc chodzi o kabinę z natryskiem prysznicowym. Muszę dać ją w rogu pomieszczenia. Problemem są skosy i brak pełnych wysokości w rogach. Czy możecie podpowiedzieć jakieś rozwiązanie, które może być dla mnie pomocne? Sprawdzałem w marketach i salonach z akcesoriami łazienkowymi. Efekt bardzo słaby. Zamiast normalnej kabiny narożnej mogę kupić półokrągłą. Lecz wtedy zmarnuje wiele miejsca w pomieszczeniu.

podobne tematy:

maxkolonko

Niestandardowa łazienka ze spadami na poddaszu

Postautor: maxkolonko » 23 maja 2016, 11:40

Witaj, miałem podobny kłopot i musiałem niestety kupić kabinę o pół okrągłych kształtach. Nie sądziłem wtedy, że są takie firmy jak tu: http://cienkusz.com.pl/kabiny-prysznicowe-warszawa , które tworzą kabiny prysznicowe na zlecony wymiar: Obrazek
Tak, więc sprawdź sobie ofertę tej firmy. Możesz poszukać podobnych w wyszukiwarce internetowej. Ja żałuję, że kupiłem kabinę półokrągłą. Jest dość mała. Jak będę robił remont to na pewno założę kabinę pod natrysk prysznicowy na wymiar. Wtedy zrobię sobie dużą, która pomieści spokojnie 2 osoby.