Szukam rzetelnego kominiarza

Rozmowy na różne tematy.
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Szukam rzetelnego kominiarza

Postautor: mariusznowak » 23 maja 2016, 9:30

Dzień dobry, potrzebuję namiary na sprawdzonego i niedrogiego kominiarza w okolicach Olsztyna. Podzwoniłem do paru, natomiast ceny są astronomiczne. Od 150 do 320 zł za wyczyszczenie komina. Jak spytałem skąd taka różnica cenowa to usłyszałem, że wszystko zależy od komina. Przecież komin jest prosty jak budowa cepa. Na czym mogą polegać różnice?

podobne tematy:

podrygalapawel
Posty: 10
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:33

Potrzebny dobry kominiarz od zaraz

Postautor: podrygalapawel » 23 maja 2016, 9:57

Dzień dobry, nie mam pojęcia do kogo telefonowałeś lecz jest to wyciąganie kasy na maksa od człowieka. 250 zł za wyczyszczenie przewodu kominowego to paranoja. Jak długo kominiarzowi z tym zejdzie? U mnie w domu jak przeczyszcza 2 przewody kominowe i wypisuje protokół to zajmuje mu to mniej niż godzinę. Inkasuje za to sto czterdzieści zł. Natomiast jeśli nie możesz znaleźć uczciwego kominiarza to zerknij na tą stronę: https://biozamrazarki.pl/?p=76 - na 100% znajdziesz uczciwego kominiarza. Ja zazwyczaj w taki sposób szukam ludzi do rozmaitych zleceń przy domu. Jeszcze się nie zwiodłem na fachowcach z tej strony. Oczywiście zawsze przed wyborem czytam komentarze o wybranych fachowcu.

podobne tematy:


Wróć do „Wolne pogaduszki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości