Która winda będzie odpowiednia do małej firmy?

Rozmowy na różne tematy.
henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Która winda będzie odpowiednia do małej firmy?

Postautor: henryk1965 » 29 wrz 2016, 11:38

Cześć. Jestem w trakcie rozbudowy swojej firmy produkcyjnej. Nasza produkcja mieści się w budynku dwupoziomowym i znacznym ułatwienie było by założenie jakieś windy towarowej, która by transportowała produkty pomiędzy kondygnacjami. Zajmujemy się wytwarzaniem odzieży skórzanej. Więc powierzchnia windy nie musi być jakaś ogromna. Wystarczy, że zmieści się w niej paleta i jeden pracownik. Udźwig takiej platformy towarowej też chyba nie musi być zbyt duży. Dlatego zastanawiam się nad jakimś mniejszym rozwiązaniem, które można było by wpasować wewnątrz budynku. Co wy o tym myślicie?

podobne tematy:

krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:52

Która winda będzie najlepiej działa w małej firmie?

Postautor: krzysiekfila » 29 wrz 2016, 11:51

Dzień dobry. Jeśli myślisz o jakimś konkretnym modelu platformy towarowej to trzeba było napisać. Markowe platformy towarowe wyszukasz w ofercie tej firmy: https://art-webinfo.pl/2022/04/26/modele-anatomiczne-w-nowoczesnej-odslonie-3d-zrobione-na-drukarce-nie-tylko-dla-uczniow . Z tego co się zorientowałem po twojej wypowiedzi szukasz platformy towarowej o stosunkowo niewielkim udźwigu. Tak, więc możesz zamontować niestandardowe rozwiązanie, które można zamontować zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku firmy. Dręczy mnie jednak jedna kwestia czy nie lepszym rozwiązaniem będzie kupienie czegoś większego, tak z myślą o przyszłości. Jak będzie potrzebny mocniejszy udźwig dźwigu hydraulicznego to będzie później kłopot. Może od samego początku założyć platformę towarową o większym udźwigu?

podobne tematy:


Wróć do „Wolne pogaduszki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości