Szukam profesjonalnego kursu instruktorskiego prowadzonego przez wykwalifikowanego trenera

Rozmowy na różne tematy.
henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Szukam profesjonalnego kursu instruktorskiego prowadzonego przez wykwalifikowanego trenera

Postautor: henryk1965 » 16 wrz 2016, 12:19

Witam kolegów i koleżanki. Mam ochotę podszkolić swoje kwalifikacje związane z trenowaniem ludzi na siłowni. W branży pracuje już od kilku lat. Jakiś czas temu robiłem kurs instruktorki i mam uprawnienia trenera personalnego. Natomiast od ostatniego szkolenia minęło już wiele czasu i spostrzegłem u siebie luki w wykształceniu. Lubię to co robię i chciałbym to robić na najwyższym poziomie. Tak, więc szukam profesjonalnego kursu instruktorskiego, który jest przygotowany przez sprawdzonych specjalistów. Czy możecie coś mi polecić?

podobne tematy:

krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:52

Poszukuje interesującego szkolenia instruktorskiego prowadzonego przez właściwego trenera

Postautor: krzysiekfila » 16 wrz 2016, 12:37

Cześć, bardzo interesujące kursy oferuje placówka ECS ze stolicy. Posiadają profesjonalną kadrę instruktorów, która odnosi sukcesy na arenie międzynarodowej. Przykładowi instruktorzy, którzy prowadzą tam kursy instruktorskie Obrazek - ich nazwiska robią spore wrażenie i są rozpoznawalne na arenie Polskiej. Tu masz link do ich domeny: http://kursyecs.edu.pl/kursy-instruktorskie - na pewno znajdziesz coś dla siebie. Kursy są prowadzone w każdym z większych miast. Oczywiście najwięcej znajdziesz ich w Warszawie. Ja doradzam zapisać się na kurs prowadzony przez Roberta Piotrkowicza - sam odbyłem takie szkolenie instruktorskie i jestem bardzo zadowolony.

podobne tematy:


Wróć do „Wolne pogaduszki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 21 gości