Niespotykane zachowanie strony internetowej w wyszukiwarce

Rozmowy na różne tematy.
krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:52

Niespotykane zachowanie strony internetowej w wyszukiwarce

Postautor: krzysiekfila » 20 lip 2016, 12:03

Witam, posiadam pewien kłopot z promowaną przez mnie stroną WWW. Od pewnego czasu widzę jej nietypowe zachowanie. Jest ona promowana na dużą liczbę fraz w wyszukiwarce. Natomiast od jakiegoś czasu jedna z fraz Arbeitsmöbel bardzo często zmienia swoją pozycje w wyszukiwarce. Raz jest na pierwszej stronie wyników, a następnego dnia o 20 pozycji niżej. Do strony codziennie pozyskuje linki z dobrych miejsc. Sposób budowania odnośników nie zmienił się od początku. Dlatego nie mam pojęcia co mogę z tym zrobić. Dla reszty haseł nie mam tego rodzaju kłopotu. Również nie przebudowywałem nic na stronie. Czy ktoś z was może coś mi doradzić?

podobne tematy:

adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:07

Niespotykane zawirowania strony WWW w wyszukiwarce

Postautor: adriansola » 20 lip 2016, 12:07

Cześć. Dobrze, że podałeś adres strony i kłopotliwą frazę. Będzie prościej coś poradzić. Po pierwsze tworzysz linki do strony, ale nie wiem czy zauważyłeś jak dużo ich tracisz. To może być przyczyną spadków. Stare linki posiadają o wiele większą moc niż nowo zbudowane. Pozycje domeny mogą także skakać z innego powodu. Algorytm raz uwzględnia usunięte linki, a raz nie. Jak pragniesz uspokoić pozycję to skup się na pozyskiwaniu bardziej trwałych odnośników. Wraz z jego wiekiem zwiększa się jego moc. Tak, więc takie linki przekazują najwięcej mocy pozycjonowanej stronie. Odmienny aspekt sprawy to działania konkurencji. Mogą oni również budować sporą liczbę linków, co przekłada się na nieustanne przetasowania w rezultatach wyszukiwania.

podobne tematy:


Wróć do „Wolne pogaduszki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości