Co jest powodem, że moja strona systematycznie spada w rezultatach wyszukiwarki?

Rozmowy na różne tematy.
henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Co jest powodem, że moja strona systematycznie spada w rezultatach wyszukiwarki?

Postautor: henryk1965 » 05 lip 2016, 13:46

Dzień dobry. Mam spory problem z moją stroną WWW. Od dłuższego czasu nieustannie spada w rezultatach wyszukiwań na słowo kluczowe stomatolog Radom. Moja strona funkcjonuje nieprzerwanie od wielu lat w Internecie. Oczywiście raz na kilka lat jest aktualizowana i uzupełniana o nowe treści. Kiedyś na słowo kluczowe dentysta Radom była w czołówce wyników. Teraz jest coraz niżej. Jak tak dalej będzie to za kilka miesięcy będzie poza pierwszą pięćdziesiątką rezultatów wyszukiwarki. Co mogę uczynić aby poprawić tą równię pochyłą. Nie ukrywam, że wraz ze spadkiem pozycji, kurczy się również ilość pacjentów w gabinecie.

podobne tematy:

adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:07

Co jest przyczyną, iż moja strona systematycznie spada w wynikach?

Postautor: adriansola » 05 lip 2016, 14:02

Witaj. Odpowiedź na twój problem jest prozaiczna. Nie promujesz strony WWW w wyszukiwarce. Kiedyś samoczynnie strona była na górze wyników wyszukiwarki. Również posiadałeś do niej jakieś odnośniki. Były one stare i przekazywały wielką moc domenie. Stąd dobre pozycje. Na dzień dzisiejszy większość z nich utraciłeś - dlatego te spadki. Konkurencja pozyskuje odnośniki do swoich domen i dzięki temu pną się do góry. Ich działania powodują, że twoja domena spada w wynikach wyszukiwań. Powinieneś jak najprędzej zacząć proces pozycjonowania swojej strony. Zleć to jakieś firmie. Po paru miesiącach powinieneś znaleźć się z powrotem na górze wyników wyszukiwarki. Możesz również próbować samodzielnie promować swoją stronę, ale tu trzeba posiadać dużo wolnego czasu i pojęcie co zrobić aby pozycje szły do góry. Obecnie można szybko zaszkodzić swojej domenie przez niewiedzę.

podobne tematy:


Wróć do „Wolne pogaduszki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość