Jak można poprawić pozycję takiej strony w wyszukiwarce?

Rozmowy na różne tematy.
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Jak można poprawić pozycję takiej strony w wyszukiwarce?

Postautor: mariusznowak » 17 cze 2016, 13:09

Cześć od jakiegoś czasu zajmuje się promocją swojej witryny WWW, niestety nie mogę wejść do pierwszej dziesiątki rezultatów wyszukiwań. Pozyskuje regularnie linki do promowanej strony WWW. Codziennie około 20 sztuk. Staram się także udzielać na stronach powiązanych z moją branżą. Niestety to nic nie daje i od wielu tygodni nie jestem w stanie ruszyć strony z miejsca. Wspomnę również, iż posiadam unikalną treść na wszystkich podstronach. W czym może być kłopot? Proszę o poradę.
Podnośniki pacjenta wykorzystywane do transportu to lepszy komfort opieki i gwarancja bezpieczeństwa osoby transportowanej. Podnośniki pacjenta, które ma na stanie nasza wypożyczalnia ułatwiają: łatwy transport i podnoszenie pacjenta, lepsza mobilność i odciążenie pacjenta i opiekuna, zabezpieczanie przed wypadkami i przeciążeniami kręgosłupa osoby opiekującej się osobą chorą.

Podnośniki pacjenta służą do łatwego i bez siłowego przenoszenia oraz transportu osoby z i do łóżka, na wózek czy toaletę. Poprzez zastosowanie akumulatorów, podnośnik pacjenta może przemieszczać się bez konieczności nieustannego podpięcia do prądu. Podnośniki pacjenta dostępne są w różnych gabarytach oraz wartościach udźwigu. Nasza wypożyczalnia oferuje nowoczesne podnośniki pacjentów na wynajem - https://osiedle-kamionka.pl/2022/07/15/co-to-sa-modele-anatomiczne-oryginalnej-precyzji-i-gdzie-umiemy-je-zakupic.

Podnośnik pacjenta dla osób z ograniczeniami ruchowymi jest bardzo dużym wsparciem dla opiekunów. Codzienne przenoszenie podopiecznych naraża ich na bóle pleców oraz urazy kręgosłupa. Wykorzystanie podnośnika pacjenta - transportowego, elektrycznego zapewnia ulgę i ułatwia codzienne czynności. Korzystanie z podnośnika transportowego gwarantuje choremu zdecydowanie większe bezpieczeństwo niż w czasie samodzielnego przenoszenia go przez opiekuna.

Podnośniki pacjenta wannowe to ułatwienie codziennych czynności oraz opieki, które umożliwia: komfortową kąpiel bez barier, nieskomplikowane opuszczanie i podnoszenie użytkownika, niewymagające dodatkowych instalacji hydraulicznych i elektrycznych, pasują do większości wanien dostępnych na rynku

Celem podnośnika pacjenta wannowego jest umożliwienie bezpiecznej kąpieli zarówno pacjentowi, oraz opiekunowi. Idealnie sprawdzi się zarówno w domu, jak i do różnego typu instytucji. W ofercie wypożyczalni dostępne są różne modele podnośników wannowych dla osób niepełnosprawnych.

podobne tematy:

adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:07

Jak polepszyć pozycję tego rodzaju strony w wyszukiwarce?

Postautor: adriansola » 17 cze 2016, 13:23

Dzień dobry. Fajnie, że dałeś adres strony. Ułatwi to bardzo analizę profilu linków i przyczynę niższych pozycji, niż byś chciał. Z tego co zauważyłem na twojej stronie, to jest kilka niedociągnięć na samej witrynie. Po pierwsze sposób wewnętrznego podlinkowania podstron. Brak odpowiedniej długości treści. Również przydałoby się dać unikalne tytuły dla wyszukiwarek. Następnie jeśli chodzi o budowane przez ciebie odnośniki - są marnej jakości. Strony, gdzie budujesz linki są bardzo zaspamowane i moc takiego odnośnika jest bliska zero. Dlatego masz tego typu kłopoty z wejściem do pierwszej 10 wyników. Poszukuj miejsc, gdzie jest niełatwo umieścić link do strony. Wówczas niewiele takich odnośników ma większą moc, niż sto odnośników, które teraz tworzysz. Zacznij robić tak, jak napisałem. Wyniki będą znacznie lepsze.

podobne tematy:


Wróć do „Wolne pogaduszki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości