W jakim punkcie RTV dobrze naprawiają telewizory w Opolu

Rozmowy na różne tematy.
krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:52

W jakim punkcie RTV dobrze naprawiają telewizory w Opolu

Postautor: krzysiekfila » 07 cze 2016, 15:53

Witam. Jestem nieszczęsnym właścicielem odbiornika TV renomowanej firmy. Oczywiście tuż po upływie okresu gwarancyjnego. Niech żyje celowe postarzanie sprzętu. Model odbiornika telewizyjnego jest dość wysoki, dlatego rzal go wyrzucać na śmietnik. Postanowiłem więc walczyć o niego i dać go do naprawy. Byłem już w jednym serwisie lecz fachowcy w nim rozłożyli ręce. Czy jesteście w stanie polecić dobry serwis RTV w Opolu?

podobne tematy:

adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:07

W jakim punkcie RTV dobrze naprawiają telewizory w Opolu

Postautor: adriansola » 07 cze 2016, 16:04

Dzień dobry. Dlaczego nie skorzystałeś z internetu. Wystukujesz w nim co ci potrzeba i od razu masz wyniki. Później telefonujesz do firmy i pytasz się, czy naprawiają tego rodzaju odbiorniki TV. Jak zaczynają coś kombinować to należy ich sobie odpuścić. Jak nic już nie znalazłeś to możesz także skorzystać z serwisu internetowego: http://polecamspeca.pl/naprawa-rtv-i-dvd/opole i tam poszukać firm oferujących serwis RTV w twoim mieście. Opcji jest sporo, lecz najpierw trzeba pomyśleć nad tym co się robi. Pierwszy z brzegu serwis RTV w Opolu nie jest w stanie podjąć się naprawy nowych modeli TV. Trzeba odszukać taki z akredytacją producenta sprzętu.

podobne tematy:


Wróć do „Wolne pogaduszki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości