Potrzebuje dobrej ekipy dekarzy do położenia dachówki

Rozmowy na różne tematy.
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Potrzebuje dobrej ekipy dekarzy do położenia dachówki

Postautor: mariusznowak » 01 cze 2016, 12:47

Witam. Ostatnim czasem gadałem z sąsiadem, który stawia dom obok mojego. Nieco mnie nastraszył jak chodzi o kwestie związane z dachem. On szukał dekarzy bynajmniej rok czasu. Niedobrze położony dach to według jego zdania ogromny kłopot a, później problemy z grzybem. Nie znam się na tym - tak, więc chciałbym poznać wasze zdanie na ten temat.

podobne tematy:

podrygalapawel
Posty: 10
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:33

Szukam dobrej ekipy dekarzy do wykonania dachówki

Postautor: podrygalapawel » 01 cze 2016, 13:01

Dzień dobry. To cię kolega mocno nastraszył. Jeśli chodzi o kładzenie blacho dachówki to kwestia jest identyczna jak pozostałe prace budowlane w domu. Profesjonalni dekarze to zero problemów, mizerni dekarze to masa problemów. Szukanie sugeruję rozpocząć od tego rodzaju portali: https://biozamrazarki.pl/?p=158 - tam znajdziesz ogłoszenia dekarzy, które oferują usługi dekarskie. Wybierasz tych wykonawców, którzy posiadają najwięcej pozytywnych opinii i zaczynasz z tymi ludźmi rozmowy. Następnie zapraszasz wybranych dekarzy na teren prac budowlanych. Przygotowują kosztorys, a ty wertujesz oferty. Zawsze trzeba wziąć pod uwagę sposób dyskusji z fachowcem. Jak nie mamy kłopotów z komunikacją to powinno się wziąć pod uwagę taką ofertę. Unikajmy fachowców, którzy nie wiedzą jak mają udzielić odpowiedzi na nasze pytania. Zazwyczaj nie mają pojęcia o swoim fachu.

podobne tematy:


Wróć do „Wolne pogaduszki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości